ÖZ-İN
 Eng  ENG
 
Periyodik Bakım
Periyodik Bakım

 

Türkiye'de montaj hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz firmalardan gelen talep üzerine şirketimiz, periyodik bakım konusunda ülkemizde bu alandaki ihtiyaçlara cevap verebilecek altyapısını oluşturmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa Standatları ve Normlarına göre hizmet veren şirketimiz eğitimli ve her geçen gün kendisini yenileyen teknik ekibi ile eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Temsilcisi olduğumuz WALDNER LABOR ve WALDNER SCHULE ürünleri başta olmak üzere, ÖZ-İN Limited olarak diğer firmaların ürünleri içinde periyodik bakım hizmeti sunabilecek donanıma sahip bulunmaktadır.

Periyodik bakım hizmetleri Avrupa Standartları'na göre yılda bir kez yapılır ve çok geniş kapsamlıdır. Şirketimiz bu ihtiyaca hazırlamış olduğu 'Yıllık Periyodik Bakım Anlaşması' ile cevap verebilmektedir. Bu anlaşma, periyodik bakım isteyen müşterimizin talebi üzerine yapılan keşif sonrası mevcut durum tespit edildikten sonra taraflarca şekillendirilir. 

Servis verdiğimiz tüm Çeker Ocak, Asit – Baz – Solvent ve Çözücüler, Saklama Dolapları bakım etiketimiz yapıştırılıp servis raporu ile belgelendikten sonra müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

 

 

 
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki dökümanlar başka sitelere, ticari yayınlara kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2009
inajans