ÖZ-İN
 Eng  ENG
 
ÖZ-IN Hakkında
ÖZ-IN Hakkında

 

Hakkımızda

1996 yılında WALDNER LABOR Laboratuvar Mobilyaları ve Sistemleri montaj ve servis hizmeti vermeye başlayan şirketimiz; profesyonel ve sonuç odaklı çalışma prensibi ile çok kısa bir süre içinde alanının lideri konumuna ulaşmıştır.

15 yılı aşkın sektör deneyimi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını etüt ederek eksiksiz hizmet sunan, laboratuvar projelendirip kuran bir yapıya kavuşmuştur.

Bugün Türkiye çapında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Irak, Suudi Arabistan, Ukrayna ve İran 'da başarılı projelere de imza atan ÖZ-İN alanında tecrübeli uzman personeli ile hızlı ve güvenilir çözüm ortağınızdır.


Öz-İn Vizyonu

Laboratuvar mobilyası montajı alanında gerekli çözümleri üreten, üstün teknolojik bilgisi, gücü, profesyonel müşteri hizmetleri anlayışı, destek kadrosu, yılların tecrübesine sahip montaj ekibi ile müşterilerine sektör lideri kuruluşların üstün özelliklerini sunmayı hedefleyen bir projelendirme, montaj ve teknik destek kuruluşu olmak.


Öz-İn Misyonu

İlke olarak benimsediği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel kadrosu, sektör bilgisi ve tecrübesi ile sektöründe dünya çapında bir oyuncu olmak.

 
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki dökümanlar başka sitelere, ticari yayınlara kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2009
inajans